Strona główna » Produkty »Komunalny »Myjka do pojemników KMP

Myjka do pojemników KMP

zdj. 20170825_112930

Kontenerowa myjnia pojemników KMP zabudowana jest na palecie hakowej lub bramowej stosowanej w konstrukcjach kontenerów KP6/ KP7/ PZK7.

Zadaniem pojazdu jest podążanie za śmieciarką z rejonu odbioru odpadów  i mycia opróżnionych uprzednio pojemników oraz ich dezynfekcja. Po zakończeniu pracy śmieciarki w danym rejonie gromadzenia odpadów, samochód do mycia pojemników, po umyciu i dezynfekcji ich, również opuszcza rejon i udaje się do bazy, celem zrzutu wody brudnej i zatankowania do zbiorników wody czystej, oraz nowej porcji detergentu.

Przysposobienie samochodu samo-załadowczego do pracy w charakterze pojazdu do mycia pojemników jest czynnością szybką i prostą, polegającą na załadowaniu na siebie, układem samo-załadowczym, niezależnego segmentu myjącego i połączeniu go, za pomocą układu szybkozłączy hydraulicznych, z pompą hydrauliczną napędzaną przystawką dodatkowego odbioru mocy pojazdu samochodowego. Napęd pompy układu myjącego, jak i pompy układu odsysającego realizowany jest za pomocą silników hydraulicznych.

 

 Pojemność zbiornika wody czystej  4 000 litrów
 Pojemność zbiornika wody brudnej  4 000 litrów
 Obsługiwane pojemniki 12 - 1300 litrów 
 Ciśnienie mycia 150 bar 
 Czas mycia 5 / 10 / 20 s 
 Pompa  wody czystej  2 szt
 Pompa wody brudnej  1 szt
 Napęd pomp hydrauliczny 
 Układ denzynfekcji 25 litrów, samozasysający 

 

Istnieje możliwość adaptacji istniejącej śmieciarki o funkcję mycia pojemników.
Zapraszamy do pobrania prezentacji poniżej.